Шановні гості сайту! Перш ніж бронювати путівку, будь ласка, ознайомтесь з основними умовами її замовлення в нашому санаторії.

 

 • Тривалість путівок: ефективна лікувальна програма триває 21 день, мінімальний курс – 12 днів; мінімальна тривалість оздоровчого курсу – від 7 календарних днів; тривалість туру вихідного дня «Водний світ» – до 3х днів, «Оздоровчий» – від 3 до 7 днів; мінімальний курс лікування по курсівці – 7 днів.
 • Додаткові послуги замовляються та оплачуються на місці згідно діючого прейскуранта.
 • Розрахунковий час – 12.00.
 • Для лікування та відпочинку в санаторії рекомендуємо завчасно бронювати місця.
 • Після замовлення путівки обов’язковою є передоплата. По приїзду ця сума входить у вартість путівки.
 • Перелік документів, необхідний для оформлення в санаторії, ви знайдете тут.
 • Якщо ви бажаєте оздоровитися, але маєте значні проблеми зі здоров’ям, то перед тим як замовляти путівку необхідно проконсультуватися з лікарем стосовно можливості та необхідності відвідування санаторія. Ви можете зателефонувати нам по телефону, вказаному на сторінці «Контакти», та уточнити цей момент з нашим лікарем.
 • Інваліди, які самі себе не обслуговують або не пересуваються без сторонньої допомоги, до санаторію не приймаються, оскільки в нашому закладі відсутні спеціальні умови для такої категорії громадян.
 • Курс лікування призначається нашим лікарем для кожного пацієнта індивідуально з врахуванням медичних показань, побажань пацієнта та сумісності процедур.

Порядок замовлення путівки:

 

 1. Замовлення є попереднім, тобто наші спеціалісти відділу бронювання спільно з вами можуть скоригувати заявку залежно від наявності номера замовленої категорії.
 2. Після узгодження заявки вам буде висланий рахунок на попередню оплату послуг. Рахунки необхідно оплатити в будь-якому відділенні банку протягом 5-ти днів після його отримання.
 3. Після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок санаторію, ви отримаєте на електронну пошту підтвердження бронювання, яке ми просимо привезти з собою.
 4. Якщо у вас виникли складнощі при заповненні заявки, зверніться до відділу бронювання по телефону на сторінці “Контакти”.

 

Контактні дані

Деталі бронювання

Дата приїзду:

Дата від'їзду:

З правилами бронювання, ануляції та перебування в санаторії ознайомлений.

Замовлення путівки
Оцените