SPA буває різний. Кримський спа-відпочинок разюче відрізняється, наприклад, від таїландського. Європейське та азіатське spa, в-першу чергу, направлено на гармонізацію ваших внутрішніх відчуттів, а наше, слов’янське, піклується спершу про красу зовнішню. Це досягається не тільки завдяки “класичному” басейну і саунам, але й комплексу спеціального обладнання, спеціально розроблених програм, методик, технік, фахівців.

 

Біля самого берега моря в санаторії “Юрміно” ще в 2007 році з’явився спа-центр. Наш курорт став першим, хто обзавівся таким дивом. Перевага поєднувати класичне санаторно-курортне лікування та спа-відпочинок відразу було оцінено нашими постійними гостями. І тепер цікавіше приїжджати на відпочинок не тільки влітку, а й цілий рік.

 

Наш SPA-центр налічує 6 програм, кожна з яких направлена на вирішення проблеми, яка змусила вас приїхати на профілактику. Детальніше про кожну із них читайте далі.

 

SPAпрограма «Радість рухів і здорових задоволень»

 

SPA-програма «Радість рухів і здорових задоволень»Спеціально для тих, хто веде малорухливий спосіб життя, санаторій «Юрміно» розробив унікальну SPA-програму «Радість рухів і здорових задоволень».

 

Життя в містах, заняття розумовою працею дають тілу занадто мало рухів, тіло не втомлюється, дихання не глибоке, серцевий м’яз не напружується. Наслідком цього можуть бути порушення сну, обміну речовин, зайва вага, поганий настрій, млявість, низька працездатність.

 

Багато хто виходить з положення, займаючись в тренажерному залі. Ми ж пропонуємо приїхати до Криму, на море, і пройти профілактичну оздоровчу SPA-програму «Радість рухів…». Вона розрахована на одну, дві або три тижні за Вашим вибором, і після її проходження Ви швидко повернетеся до здорового активного життя. Адже за цей час підвищується загальна життєва енергія, фізична та розумова активність, витривалість і працездатність. Організм очищається від шлаків і токсинів, зміцнюється імунітет, поліпшується емоційний стан і настрій на довгий час :).

 

SPA-програма «Антицелюліт»

 

Медики і косметологи санаторію «Юрміно» розробили спеціальну програму SPA «Антицелюліт» для зниження ваги і позбавлення від «апельсинової кірки» на шкірі. Ми досягаємо в цьому помітного ефекту, оскільки застосовуємо знання сучасної медицини спільно з останніми досягненнями технологій, а також комплексний підхід до вирішення цієї проблеми. Ви переможете як тверду, так і м’яку, а також змішану форми цього косметичного дефекту, застосовуючи SPA програму «Антицелюліт».

 

Рекомендована тривалість спа-програми “Антицелюліт” – 1-2-3 тижні.

 

Протягом цих тижнів: поліпшується кровообіг і лімфо обіг; поліпшується метаболізм; зменшується обсяг жирових відкладень в області малого тазу, живота та стегон; моделюються витончені форми тіла; з’являються умови для зниження ваги тіла в цілому.

 

SPAпрограма «Очищення (детоксикація) організму»

 

Коли нас підводить власний організм – це те саме, що ваш автомобіль, який постійно барахлить та весь час потребує заміни самих різних фільтрів. У нашому організмі також є «фільтри» – це печінка, нирки, кишечник і шкіра. Погана екологія великих міст, переїдання і неправильне харчування, сигарети, алкоголь в надлишку, лікарські препарати – це все отруює токсинами і зашлаковує наш організм.

 

SPA-програма «Очищення (детоксикація) організму» в SPA-центрі «Юрміно» призначена для зниження і видалення шкідливих відходів нашої життєдіяльності. Особливу роль в даній програмі відводиться правильному профілактичному харчуванню.

 

За період проходження даної spa-програмипройдуть головні болі, запаморочення, хронічна втома; нормалізується процес травлення; подовжується процес ремісії алергії; зміцнюється імунна система; зростає фізична та розумова працездатність; підвищується рухова активність; поліпшується колір шкірних покривів обличчя і тіла; піднімається настрій; йде надлишкова вага.

 

Створіть своєму організму хороші умови для роботи, і він вас не підведе!

 

SPA-програма «Антистрес»

 

SPA-програма «Антистрес»Коли ви відчуваєте стрес із його ознаками (депресією, поганим сном і апетитом, дратівливістю), організм швидко старіє, імунітет падає, і, як наслідок, можлива поява різних захворювань.

 

SPA-програма «Антистрес» від нашого санаторія швидко і впевнено усуне всі ці недуги. Адже вона спеціально розроблена нами для усунення ознак та наслідків стресу і депресії.

 

Ми рекомендуємо застосовувати її протягом не менше одного тижня. Оптимальний термін – 4 тижні.

 

Результатами застосування програми “Антистрес” є: здоровий міцний сон; усунення хронічної втоми і головного болю; підвищення активності і працездатності; нормалізація артеріального тиску; відсутність дратівливості і гарний настрій.

 

SPA-програма «Лінія витонченості»

 

SPA-програма «Лінія витонченості»Щоб допомогти Вам позбавитися від зайвої ваги і поліпшити форми тіла,  лікарі і косметологи санаторію «Юрміно» розробили спеціальну комплексну програму SPA для схуднення «Лінія витонченості». За один, два або три тижні застосування SPA-процедур для схуднення – за вашим вибором – ви легко досягнете бажаного результату, попутно отримуючи задоволення від перебування на морському курорті.

 

Для найкращих результатів оздоровлення в spa-центрі “Юрміно” можливе розширення стандартної програми додатковими процедурами з багатого переліку послуг спа-салону. В комплексі процедур вельми корисні будуть дозовані заняття в тренажерному залі санаторію з навантаженням на проблемні зони тіла, прогулянки по території і пляжу санаторія. А наші кухарі запропонують різноманітні і смачні дієтичні страви і цілющі напої відповідно до обраного разом з лікарем режимом дієтичного харчування.

 

Готуйтеся! Дуже скоро у вашому сімейному бюджеті з’явиться стаття витрат «нове вбрання» для вашої нової витонченої фігури!

 

SPA для дітей! Програма «Зростай здоровим»

 

Всі батьки розуміють наскільки корисні дітям водні процедури з дитинства. Дотримуватися гігієни та розвивати м’язи і органи діти починають з самого народження. SPA-центр «Юрміно» розробив програму для дітей від 4 до 14 років «Зростай здоровим». Рекомендована тривалість програми: 1, 2 або 3 тижні.

 

Серед дитячих спа-процедур обов’язково присутня гідрокінезотерапія – плавання в лікувальному басейні з вихровими потоками. Додатково застосовується оздоровча ванна за призначенням лікаря: це перлинна ванна з додаванням фітоконцентратів – пініментолова, розмаринова, дерматологічна, валеріанова. Дітей чекає щоденний оздоровчий спеціальний дитячий масаж. Також можливий додатковий масаж за призначенням лікаря. Лікувальна гімнастика проводиться з методистом по спорту. Киснева – улюблена процедура: прийом напою на основі фруктового соку з кисневою пінкою.

 

Як результат по завершенню програми зменшиться психоемоційне напруження дитини, оздоровиться організм і зміцниться імунна система. Дитина фізично зміцніє і стане спокійною та уважною.

 

Корисні посилання:

Детальна інформація про SPA-путівки
Замовити SPA-відпочинок в санаторії “Юрміно”
Задати питання

 

SPA
Оцените