Ми любимо і цінуємо своїх гостей та робимо все можливе, а іноді й неможливе, для того, щоб задовольнити Ваш вимогливий смак і подарувати Вам максимум задоволення, комфорту та приємних спогадів. Саме тому ми розробили програму лояльності, яка здатна зробити Ваші візити до нас ще більш приємними.

 

Програма лояльності передбачає надання можливості придбати путівку зі знижкою до -10% гостям, які вирішили відпочити та оздоровитися в нашому санаторії вже не вперше, та які планують приїжджати до нас ще.

 

Знижки на Лікувальні, SPA-путівки, Путівки відпочинку, Оздоровчий тур, Тур вихідного дня «Водний світ» надаються гостям санаторія по наступній схемі:

5% – при відвідуванні санаторія другий раз;

6% – при відвідуванні санаторія третій раз;

7% – при відвідуванні санаторія четвертий раз;

10% – при відвідуванні санаторія п’ятий раз і більше.

 

Гості, котрі до моменту затвердження Програми лояльності користувалися знижкою 10%, зберігають даний розмір знижки, незалежно від кількості відвідувань санаторія.

 

Для надання знижки санаторій має право запросити документи, які підтверджують перебування гостя в санаторії (курортна книжка, відривний талон, платіжний документ, виданий санаторієм). Знижка являється іменною і не розповсюджується на перебування інших гостей.

 

Знижки по Програмі лояльності не сумуються з іншими знижками та акційними пропозиціями нашого санаторія. Санаторій має право вносити зміни до Програми лояльності.

 

 

Програма лояльності
Оцените