Розваги і дозвілля в санаторії - невід'ємний компонент незабутнього відпочинку. Сьогодні кращі курортні зони Криму пропонують відпочивальникам поєднати пасивний і активний види відпочинку, і наш санаторій - не виняток. Адже перебування у нас - це не тільки таласотерапія під гарячим кримським сонечком під шепіт хвиль... Наш курорт має багату розважальну інфраструктуру.

 

Розваги для дорослих

 

Ви можете затишно провести вечір в ресторані на березі моря, де проводяться вечори живої музики. Любити співати? Тоді караоке саме для вас. Співайте та насолоджуйтеся! Періодично проходять концерти за участю артистів Криму в різних жанрах. Спеціально для гри в більярд в санаторії «Юрміно» виділена окрема кімната з оригінальним дизайном, обладнана більярдними столами.

 

Для фанатів активного відпочинку у нас встановлені відкритий спортивний майданчик з гімнастичними снарядами та тенісний корт. А для тих, хто полюбляє релаксувати на свіжому повітрі, на території курорту є чудовий дендропарк з каскадом водойм і підсвічуванням, фонтаном та зонами відпочинку. Цікавинкою нашого санаторія є великі шахмати на пляжі.Для допитливих і активних відпочиваючих у нас підготовлені програми, які допоможуть приїхати з відпустки з повною валізою вражень і приємних спогадів. Туристичні екскурсії по Криму не тільки розкажуть безліч захоплюючих історій і легенд про наше прекрасний оздоровчий край, а й внесе  різноманітність у графік санаторного відпочинку.

 

Санаторій "Юрміно" - один з небагатьох санаторіїв в Саках, розташований безпосередньо на березі Чорного моря, та має власний обладнаний пісчано-гальковий пляж. Здравниця створила на пляжі хороші умови для комфортного відпочинку: тіньові зони з навісами - обов'язкова умова правильних сонячних ванн. Для наших гостей доступні прогулянки на власному катері, катання на водних лижах, веслування на каяку. Особам, які потребують адреналіну, варто спробувати атракціон «Формула-1», «пострибавши по хвилях».

 

Дозвілля для малечі

 

Для самих маленьких наших гостей облаштована дитяча ігрова кімната з турбо-хокеєм, настільним тенісом, стрілецьким тиром, караоке, ігровим автомат з м'якими іграшками. На постійній основі працює вихователь, з яким можна залишити чадо на час процедур. На території санаторія є дитячий літній майданчик з відкритим неглибоким басейном та веселою гіркою у вигляді восьминога.