Ціни на лікувальні путівки

Іноді необхідно забути про справи, проблеми і щоденну метушню та подумати про найголовніше - здоров'я. Всім, хто бажає чудово відпочити й оздоровитися, пропонуємо відпочинок у Саках - в одному з найкращих курортів Криму. Зупини свій вибір на санаторії «Юрміно». 
Ціни на SPA-путівки

Оздоровчі путівки для тих, кому не потрібне санаторно-курортне лікування, але необхідна профілактика захворювань організму і посилення здоров'я. Це чудова можливість приємно та комфортно приділити час зовнішності та здоров'ю, розслабитися і відновити сили.
Ціни на путівки відпочинку

Даний вид путівки включає тільки проживання, харчування і, звичайно, відпочинок на узбережжі Чорного моря. Проте, в будь-якому випадку, він стане для вас незабутнім, адже ми робимо все, щоб ваше дозвілля було не тільки корисним, але й позитивним та веселим! Завітайте до нас і переконайтеся в цьому на власному досвіді!
Ціни на тури вихідного дня

Залиште шум і метушню великих міст, одвічні проблеми на роботі і подаруйте собі та своїм близьким Свято вихідного дня! Проведіть всього лише кілька днів у санаторії "Юрміно", і ваш організм відповість вам вдячністю. До вас повернеться здоровий сон, покращиться самопочуття. Переконайтеся в цьому самі!
Ціни на курсівки

У нашому санаторії ви можете окремо придбати тільки лікування або spa-процедури. Вартість такої курсівки значно нижче повної путівки, так як проживання та харчування в ціну не входить. Проте ви пройдете професійну медичну чи spa програму оздоровлення та, безперечно, покращите своє самопочуття.
Ціни на готельне розміщення

Коли ми говоримо про готельне розміщення, то маємо на увазі лише послугу проживання в номерах будь-якої обраної вами категорії в нашому санаторії. До ваших послуг цілюще морське повітря, дари щедрої кримської природи та комфортні умови проживання. Сподіваємося, вам у нас сподобається!
Ціни на екскурсії по Криму

Згідно рейтингу журнала про подорожі "National Geographic" "Кращі місця світу 2013", Крим посів почесне перше місце. Адже на нашому півострові зосереджена велика кількість цікавих місць і пам'яток. У дні, вільні від процедур, клієнти санаторію можуть поїхати в будь-яку точку Криму разом з турфірмою "Таврида".
Ціни на додаткові послуги

Відпустка - не привід забувати про свої здоров'я та зовнішність. Навіть на відпочинку ми повинні виглядати доглянутими і привабливими. В доповнення до призначених процедур ви можете придбати додаткові медичні, spa та косметологічні послуги за досить лояльними цінами. Любіть себе!Просимо вас звернути увагу на те, що у зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, вказані на сайті ціни можуть дещо відрізнятися від реальних. Для уточнення актуальної вартості путівок просимо звертатися до нас по телефону чи через форму зворотнього зв'язку на сторінці "Контакти". Також при замовленні путівок наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами для корекції замовлення.