Правила проживання відпочиваючих в санаторії «Юрміно» розроблені на основі Конституції Російської Федерації, Громадянського кодексу, ряду федеральних законів та інших нормативно-правових документів, що регулюють санаторно-курортну та готельну діяльність. Шановні гості, для того, щоб ваш відпочинок став по-справжньому приємним і доставив вам тільки радісні враження, просимо вас уважно ознайомитися з порядком і правилами проживання в нашому санаторії:

 

-1-

Оплата путівки повинна відбуватися в 1-й день в повному об’ємі. При реєстрації та оформленні гостя відкривається депозит з внесенням на лицевий рахунок 2300 грн на основі Правил проживання ТОВ ЛДЦ «Юрміно» від 21.08.2017р. Внесена сума депозиту направлена на погашення нанесеного матеріального збитку, якщо такий випадок настав, під час перебування на території санаторія. Також передбачена оплата додаткових видів платних послуг, що надаються на території санаторію «Юрміно». Не використана частина депозиту повертається гостю в момент вибуття.

 

-2-

Оформлення проживання гостя в санаторії відбувається при наявності пакету документів, а саме: паспорта, санаторно-курортної карти, документа, що засвідчує право на отримання путівки (обмінна путівка, ваучер чи довіреність), поліса ОМС або ДМС, оригіналів платіжних документів з відміткою банка при безготівковому розрахунку. Для дітей до 14 років обов’язкові такі документи: свідоцтво про народження, санаторно-курортна карта, справка про епідсередовище, поліс ОМС або ДМС, аналіз на ентеробіоз, висновок лікаря-дерматолога про відсутність шкірних захворювань, довідка лікаря-педіатра чи епідеміолога про відсутність контактів з інфікованими хворими по місцю проживання, в дитячому садку чи школі. Оформлення проживання іноземних громадян відбувається при наявності закордонного паспорта, візи (для країн з візовим режимом) та міграційної карти. У випадку відсутності санаторно-курортної карти, можливо оформити її в санаторії за додаткову плату згідно прейскуранту.

 

-3-

При наданні санаторно-курортних, оздоровчих та готельних послуг проживання в санаторії діє єдиний розрахунковий час: виїзд з санаторію – 12:00, заїзд в санаторій – 14:00. При проживанні не більше доби (24 години) плата стягується за добу незалежно від розрахункової години. При заїзді гостя до розрахункової години (з 0.00 до 12.00 годин) все одно буде оплачуватися за чинним прейскурантом, але не перевищувати плату за половину доби. Харчування гість оплачує згідно з чинним прейскурантом. При затримці виїзду гостя стягується погодинна оплата згідно з діючим прейскурантом.

 

-4-

В разі відмови від заброньованого номера менш ніж за 10 діб, підприємство має право утримати 10% від загальної вартості путівки.

 

-5-

Повернення грошових коштів в повному обсязі відповідно до їх фактичного використання проводиться в разі дострокового від’їзду відпочиваючого з поважної причини:

– за медичними протипоказаннями;

– смерть або хвороба близького родича.

 

-6-

При достроковому виїзді відпочиваючого без поважної причини повернення грошових коштів не проводиться.

 

-7-

Курити в приміщеннях і на території санаторію категорично заборонено: може стягуватися штраф в розмірі від 230 до 1400 грн.

 

-8-

У разі нанесення шкоди (побиття посуду, псування майна номера, втрата ключів і т.д.) стягується вартість збитку згідно прейскуранта.

 

-9-

Залишаючи номер, ключі необхідно здавати черговому адміністратору.

 

-10-

Додаткові послуги при проживанні оплачуються на місці або при виїзді у адміністратора корпусу.

 

-11-

Санаторій не несе відповідальності за збереження грошей, ювелірних виробів, цінних речей і особистих документів гостя.

 

-12-

Харчування, а також проведення процедур в номері не передбачається. Винесення продуктів харчування з їдальні згідно санітарних норм заборонено.

 

-13-

Перебуваючи на відпочинку на території санаторію потрібно виконувати правила внутрішнього розпорядку, а саме дотримуватися тиші в період тихої години з 15-00 до 17-00 і в нічний час (після 23-00).

 

-14-

Щоб уникнути виникнення пожеж забороняється:

а) зберігати в місцях відпочинку і проживання легкозаймисті рідини, горючі гази, вибухові речовини;

б) користуватися електричними плитками, чайниками та іншими електронагрівальними приладами без підставок з негорючих матеріалів;

в) залишати без нагляду увімкнені в мережу електронагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі та т.п.;

г) включати кілька електроспоживачів в одну електророзетку, що може призвести до перевантаження електромережі короткого замикання;

д) користуватися несправними електроприладами, пошкодженими розетками, рубильниками, іншими електроустановочними виробами;

е) використовувати на території санаторію петарди, світлові ракети та інші піротехнічні засоби без узгодження з адміністрацією та відомчою пожежною охороною.

 

-15-

У разі порушення п.5 та 12 цих Правил підприємство має право на дострокове виселення порушників порядку.

 

-16-

При виході за територію санаторію сухий пайок не надається.

 

Корисні посилання:

Правила проживання в ТОВ ЛДЦ “Юрміно” (повний текст)

Правоустановлюючі документи

Політика конфіденційності

 

 

Правила проживання
Оцените