Шановні відвідувачі сайту!

 

Цей веб-сайт (yurmino.com.ua) належить ТОВ ЛДЦ “Юрміно” та являється дочірнім офіційним сайтом санаторія «Юрміно» в Україні. Вся інформація на сайті представлена згідно чинного законодавства. Ціни вказані з урахуванням національної грошової одиниці та діючого курсу валют. Факт використання вами цього сайту та/або будь-якої із доступних на ньому послуг означає вашу згоду керуватися політикою конфіденційності санаторія “Юрміно” щодо захисту ваших персональних даних.

 

Політика конфіденційності

 

Наша політика конфіденційності направлена на захист вашої особистої інформації, яку ви надаєте в процесі оформлення путівки чи під час звернення до нас за допомогою форми зворотнього зв’язку. Ці дані потрібні нам для надання відвідувачеві послуг в сфері охорони здоров’я. Під час заповнення форм на веб-сайті з вказуванням персональних даних, користувач висловлює добровільну згоду з Політикою конфіденційності. В разі незгоди з її умовами, користувач не може продовжити використання сервісів веб-сайту.

 

Санаторій «Юрміно» піклується про захист вашої конфіденційності та поважає її. Тому наш найвищий пріоритет – захист всієї персональної інформації. Наші співробітники, що мають доступ до наданих вами даних і займаються їх обробкою, зобов’язані поважати конфіденційність офіційних ділових питань, в тому числі інформації особистого характеру. Тому наші менеджери та адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених чинним законодавством.

 

Збір інформації

 

Єдина інформація, яку ми збираємо під час загального перегляду сайту – це інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера (server logs). Сюди входить ваша IP-адреса (адреса Інтернет-протоколу), доменне ім’я, тип браузера та операційна система, а також інформація про веб-ресурс, з якого ви прийшли на наш сайт, файли, які ви завантажуєте, сторінки, які ви відвідуєте, та дату/час цих відвідин.

 

Ці дані необхідні нам для підрахунку кількості відвідувачів і оцінки технічних можливостей нашого сайту. Для нас важливо організувати його сторінки найбільш зручним для користувачів способом, забезпечити відповідність сайту використовуваним браузерам і зробити його зміст максимально корисним та інформаційним для наших відвідувачів.

 

З повагою, адміністрація санаторію “Юрміно”.

 

 

Політика конфіденційності
Оцените