1-кімнатний 1-місний "Економ +" 2 корпус

  • Спальне місце в 1-кімнатному номері категорії "Економ+" 2 корпус

Опис номера:

Одномісний номер з балконом відмінно підійде для відокремленого відпочинку і лікування в нашому санаторії на березі моря. Площа номера невелика, але в ньому затишно і передбачено все, що потрібно для відпочинку. Для вашої зручності надається халат і комплект рушників. Прибирання в номері проводиться щодня. Загальна площа - 12 кв.м.

 

В номері є: кондиціонер, телевізор, wi-fi, телефон, сейф, фен, холодильник, мінібар, чайник, туалет, душ, косметичні засоби для догляду/душа, балкон.


1-кімнатний 2-місний «Стандарт» 1 корпус

  • 1-кімнатний 2-місний "Стандарт" 1 корпус

Опис номера:

Самий економний варіант розміщення в нашому санаторії. Номер укомплектований всім необхідним для відпочинку та відвідування лікувальних процедур. Є два ліжка: одне з них шириною 1.20 м, друге - 90 см. Площа номера - 18 кв.м.

 

В номері є: кондиціонер, телевізор, wi-fi, телефон, сейф, фен, холодильник, мінібар, чайник, туалет, душ, косметичні засоби для догляду/душа, балкон.


1-кімнатний 2-місний "Стандарт +" 1 корпус

  • 1-кімнатний 2-місний "Стандарт+" 1 корпус

Опис номера:

Сімейні номери в санаторії "Юрміно" настільки затребувані, що вже пройшли повну реконструкцію. На сьогоднішній день, це - самий економічно вигідний варіант для сім'ї серед інших категорій номерів, пропонованих санаторієм. Його особливістю є наявність розкладного крісла-ліжка, що дозволяє пропонувати цю категорію сім'ї з трьох чоловік. Даний номер складається з однієї великої кімнати, ванної кімнати і маленького передпокою. Для гостей передбачені рушники і махрові халати. Площа - 21 кв.м. У номерах є балкони.

 

В номері є: кондиціонер, телевізор, wi-fi, телефон, сейф, фен, холодильник, мінібар, чайник, туалет, душ, косметичні засоби для догляду/душа, можливість додаткового місця, крісло-ліжко, балкон.


1-кімнатний 2-місний «Стандарт» 2 корпус

  • 1-кімнатний 2-місний "Стандарт" 2 корпус

Опис номера:

Бюджетний варіант розміщення в санаторії "Юрміно". Двомісний номер підійде як для сімейної пари з двох чоловік, так і просто добре знайомим людям, які приїхали в санаторій на лікування, відпочинок чи оздоровлення. Саме такі 2-місні стандартні номери ми пропонуємо учасникам семінарів і тренінгів, які організовуються на базі нашої оздоровниці. Для гостей, крім рушників, передбачені махрові халати. Прибирання в номері проводиться щодня. Меблювання в номері включає: два односпальні ліжка (ширина 80 см), комод або 2 приліжкові тумби, стіл та два стільці, білизняна шафа. Загальна площа номера - 16 кв.м. В номерах є балкони.

 

В номері є: кондиціонер, телевізор, wi-fi, телефон, сейф, фен, холодильник, мінібар, чайник, туалет, душ, косметичні засоби для догляду/душа, балкон.


1-кімнатний "Стандарт" без балкона (кліматопавільйон)

  • 1-кімнатний стандарт (кліматопавільйон)

Опис номера:

Цей невеликий номер оформлений в стилі а-ля "Кантрі". Від нього віє затишком і спокоєм, а з вікон відкривається дивовижний вид на море. У номері стоять дерев'яні меблі: ліжко шириною 140 см, тумбочки, стіл, стільці, шафи. Номери даної категорії знаходяться на 3-му поверсі кліматопавільйону. Спускаючись з поверху по гвинтових сходах, потрапляємо на балкон з видом на море. Для вашої зручності надаються махрові халати, набори рушників, одноразові тапочки і міні-набір косметичних засобів.