Санаторій "Юрміно" в курортному місті Саки - прекрасний вибір для людей, які бажають комфортабельно та незабутньо провести свою відпустку на сонячному  Кримському півострові. Кожен день привітна атмосфера Криму радує гостей яскравим, теплим сонечком, морською свіжістю і відчуттям гармонії та спокою. Такі умови надають додатковий заряд позитиву для всіх відпочиваючих, що дуже важливо в моменти лікування і реабілітації.

 

Санаторно-курортний комплекс, що охоплює два спальні корпуси, готовий прийняти одночасно 200 гостей. Ми пропонуємо розміщення в номерах категорій "Стандарт", "Покращені" і "Комфортабельні", що розраховані як на одного, так і на двох осіб. Вони обладнані всіма необхідними зручностями, включаючи затишні сучасні меблі, супутникове телебачення, холодильник, телефон, можливість підключення до Інтернету. Також передбачені додаткові місця (наприклад, розкладний диван чи крісло-ліжко). У більшості номерів є балкони, а з деяких із них відкривається приголомшливий вид на Чорне море.

 

Невеликий номерний фонд і близькість до основної інфраструктури міста сприяють тому, щоб зробити відпочинок спокійним, коли хочеться спокою, і активним, якщо тягне розважитися.

 

Знижки постійним клієнтам від 5% до 10% від вартості 1 ліжко-дня згідно з Програмою лояльності. Розрахунковий час - 12.00, час виїзду з номера - до 12.00, час заселення в номер - з 14.00. Протягом року можливі зміни цін з урахуванням інфляції, кон'юнктури фінансового ринку і ринку банківських послуг в Росії.

 

Детальніше про доступні категорії номерів:

 

Стандартні номери


Покращені номери


Комфортабельні номери