Панорамна веб-камера санаторія “Юрміно”

На західному узбережжі Чорного моря затишно розташувався приватний санаторій «Юрміно». Опинившись тут, ви зрозумієте, що спокій може бути реальним, а чисте морське повітря очищає і наповнює вас життєвою енергією.

 

Користувачі нашого сайту можуть спостерігати за морем онлайн. Фантастичне відчуття присутності – ось головний плюс. Погодьтеся, що це хвилююче відчуття, сидячи вдома перед монітором, бачити як змінюється кримська погода, а з нею і настрій моря – принадна водна гладь перетворюється в штормові розливи. А ввечері на заході втомлене за день сонечко повільно опускається в воду.

 

Наша веб-камера охоплює пляж і море, тому можна хоч цілий день стежити за тим, що відбувається на території санаторію:

  • оцінювати достовірність прогнозу погоди :);
  • дивитися напрямок вітру;
  • спостерігати за штормом – на це видовище варто подивитися;
  • якщо ви вже знаходитеся в санаторії – помахати ручкою своїм родичам або похвалитися перед колегами – як вам добре відпочивається;
  • батьки діток, яких відправили на відпочинок з бабусями і дідусями, теж можуть спостерігати, що їх чада в здоров’ї і весело відпочивають біля моря;
  • і нарешті, найголовніше – веб-камера в санаторії дозволяє нашим майбутнім клієнтам правильно оцінити, куди саме вони збираються придбати путівку. Це важливо, оскільки природа степового західного Криму разюче відрізняється від флори, наприклад, Південного берега Криму, тому ви не зустрінете тут величних кипарисів і пахучого ялівцю. Зате знайдете відмінне місце для пляжного та сімейного відпочинку. Так сталося тому, що санаторій розташований в безпосередній близькості від цілої мережі солоних лиманів. Мова йде про Саське родовище грязі та ропи, і ланцюги басейнів, які входять в цю потужну екосистему. Саме ці лимани й формують клімат міста-курорта Саки.

 

Територія, яку охоплює наша веб-камера – це всього лише частина комплексу. Камера веде трансляцію із Зимового саду лікувального корпусу. Трохи пояснимо. На зображенні прямо ви бачите зону відпочинку з міні-дендропарком, фонтанчиками та лавками. Лівіше – грот з ванною-джакузі. До речі, вельми романтичне місце для відпочинку удвох. Далі за гротом – дитячий майданчик і дитячий басейн з гіркою. На горизонті видно наш обладнаний пляж з яскравими різнобарвними тенами (влітку). Правіше – кафе на березі моря, де не тільки влітку, а в будь-який час року апетитно вабить запах барбекю. Ще лівіше – тенісний корт, який, між іншим, включений в путівку в якості безкоштовної додаткової послуги.

 

Наша веб-камера
5 (100%) 1 Голос[ов]