В санаторії-пансіонаті “Юрміно” пропонуються різні варіанти відпочинку. Однак традиційно найбільшою популярністю користуються лікувальні путівки. Адже в Саки їдуть, насамперед, щоб поліпшити здоров’я і самопочуття в цілому. Повний курс оздоровлення в нашому санаторії триває 21 день. При необхідності він може бути скорочений до двох тижнів. Для початку Ви отримаєте індивідуальну консультацію лікаря, а потім пройдете ряд процедур. Це можуть бути грязьові аплікації, лікувальні ванни, масажі, прийом природної мінеральної води, фізіотерапія та інші. Про наше профільні направлення в лікуванні читайте далі.

 

Всі питання щодо показань до лікування, цін та умов бронювання ви можете задати нам по телефону або за допомогою форми зворотнього зв’язку.

 

Лікування урологічних захворювань

 

Лікування урологічних захворюваньВ якості основного лікувального методу урологічних захворювань в санаторії «Юрміно» застосовується грязелікування в поєднанні з іншими процедурами спеціальної і загальної оздоровчої дії. Рекомендований курс оздоровлення становить 21 день, скорочений – 14 днів.

 

Використання сакських грязей для лікування в санаторії проводиться із застосуванням технології «компактних грязей». Її сутність полягає в тому, що вони наносяться шаром близько 3 см з подальшим укутуванням пацієнта теплою електро-ковдрою. Завдяки збереженню тепла на одному рівні протягом всієї процедури багаторазово посилюється оздоровчий ефект грязей. При цьому грязь не використовується вдруге.

 

Показаннями до грязелікування урологічних хвороб є: простатит, чоловіче безпліддя, порушення статевої функції (послаблення ерекції, прискорене або уповільнене сім’явиверження, стертий оргазм), епідіміт, неспецифічні захворювання нирок і сечовивідних шляхів, імпотенція, цистит, уретрит, сечокислий діатез, пієлонефрит.

 

Важливо! Перед прийняттям рішення про грязелікування урологічної проблеми консультація лікаря ОБОВ’ЯЗКОВА! У деяких випадках така терапія протипоказана.

 

Увага! У вартість путівки входить інтенсивна програма лікування. Вам не доведеться платити за додаткові процедури для отримання максимального оздоровчого ефекту.

 

Лікування гінекологічних захворювань

 

Лікування гінекологічних захворюваньГрязелікування в гінекології вже багато років приносить приголомшливі результати при лікуванні безпліддя та інших жіночих захворювань. Дослідження показали, що виліковуваність жіночого безпліддя, викликаного спаєчними процесами в малому тазі досягає 98%! Тисячі подяк від щасливих жінок які стали матерями після проходження курсу грязелікування – вірне тому свідчення.

 

Показаннями до лікування гінекологічних захворювань в санаторії є: безпліддя через хронічні запальні процеси матки, фаллопієвих труб, придатків, піхви (перісальпінгіти, хронічні сальпінгоофорити, кольпіти, метроендометріти, периметрити); гормональне безпліддя; не виношування вагітності; бактеріальний вагіноз; порушення менструальної функції; недорозвинення статевих органів; клімакс; гіпофункція яєчників; фригідність; спайкові процеси в малому тазу; девіації матки; запальні пухлини придатків матки (гідросальпінкс, кісти).

 

Протипоказання грязелікування в гінекології: поліпи шийки матки; кровоточивість ерозії; ендометріоз; кровотечі маткові; фіброміома, кіста яєчників (незапального генезу); полікістоз.

 

У санаторії «Юрміно» ви можете провести комплексне лікування запальних пухлин придатків матки (гідросальпінкс, кісти), неускладнених ерозій.

 

Наші лікарі переслідують три основні цілі при лікуванні безпліддя в санаторії:

 • активізація імунного і гормонального статусу;
 • стимуляція кровообігу в сечостатевій системі для усунення запального і спайкового процесів в геніталіях і органах черевної порожнини;
 • відновлення якості менструального циклу, і, як наслідок, відновлення дітородної функції.

 

Лікування захворювань опорно-рухового апарату

 

Лікування захворювань опорно-рухового апаратуСанаторій «Юрміно» вже давно практикує по-справжньому ефективне лікування спини, суглобів і опорно-рухового апарату. Лікування проходить на основі цілющих грязей Сакського озера.

 

Показання лікування опорно-рухового апарату:

 • запальні, обмінні і дегенеративні патології суглобів (артрити, поліартрити, артрози, спондилоартроз, остеохондроз, анкілозуючий спондилоартрит – хвороба Бехтєрєва);
 • посттравматичні артрити, контрактури суглобів, артрози, кістковий мозоль, хронічний остеомієліт;
 • тендовагініти, міозити, бурсити, фіброміозіти, синовіїти;
 • стани після операцій на хребті, міжхребцевих дисках, суглобах;
 • порушення постави (сколіоз, кіфосколіоз, кіфоз), сколіотична хвороба 1-2 ступеня;
 • наслідки перелому кісток тулуба і кінцівок.

 

Протипоказання лікування опорно-рухового апарату в санаторії:

 • гострий період захворювання;
 • абсцедуючі форми хронічного остеомієліту;
 • виражений больовий синдром;
 • особи з вираженою інвалідизацією, що вимагають спеціального лікування;
 • переломи з уповільненою консолідацією, несправжні суглоби;
 • загальні протипоказання для бальнеогрязелікування.

 

Шкірні захворювання

 

Основний метод при лікуванні псоріазу та інших захворювань шкіри у сакській оздоровниці “Юрміно” – грязелікування у вигляді загальних і місцевих грязьових аплікацій. В якості додаткових лікувальних методик також використовуються апаратна фізіотерапія, гідротерапія, лікувальні масажі та інші методи. Саме завдяки комплексному підходу досягаються такі позитивні результати в лікуванні різних шкірних захворювань.

 

Показання щодо лікування шкірних захворювань:

 • екзема, нейродерміт, червоний плоский лишай, псоріаз, атопічний дерматит;
 • свербіж шкіри, дитяча почесуха, почесуха дорослих, кропив’янка;
 • склеродермія, іхтіоз, вроджений бульозний епідермоліз;
 • деякі форми туберкульозу шкіри (туберкульозний вовчак, папулонекротичний туберкульоз, індуративна еритема);
 • наслідки захворювань шкіри через вплив фізичних факторів (опіки і обмороження, виразки нижніх кінцівок і обмороження), виразки нижніх кінцівок;
 • захворювання придатків шкіри (нігті, волосся, сальні і потові залози), акне;
 • косметичні проблеми (атонічная шкіра, пігментація, целюліт).

 

Протипоказання для лікування шкірних захворювань в санаторії: гострі запальні захворювання шкіри; інфекційні хвороби шкіри; мікози; новоутворення шкіри; індивідуальна непереносимість лікувальної грязі та її компонентів; загальні протипоказання для санаторного лікування.

 

Захворювання периферичної нервової системи

 

Досвідчені лікарі на сучасній лікувальній базі, за допомогою властивостей унікальних сакських грязей, пробуджують внутрішні ресурси організму пацієнта для повноцінного комплексного оздоровлення на березі моря. Проте, захворювання нервової системи набагато легше попередити, ніж лікувати. Профілактична терапія на сьогоднішній день – найдієвіший спосіб в боротьбі з цими загадковими недугами.

 

Показання щодо лікування периферичної нервової системи в санаторії:

 • полінейропатія, полирадикулопатия, радикулопатія, нейропатія;
 • клінічні прояви остеохондрозу хребта (рефлекторні, нейродистрофічні, вегето-судинні);
 • периферійні ураження вегетативної нервової системи;
 • синдроми вегетативної судинної дистонії (вегето-судинна дистонія: неврастенічний, іпохондричний, депресивний синдроми);
 • наслідки і залишкові прояви перенесених нейроінфекцій, гострих порушень мозкового кровообігу, черепно-мозкових травм;
 • деякі параксизмальні форми ураження центральної нервової системи (головний біль).

 

Протипоказання лікування периферичної нервової системи в санаторії: невралгії з вираженим больовим синдромом, що вимагають постійної медикаментозної корекції або хірургічного втручання; гострі патологічні прояви ураження нервової системи (судинного, інфекційного, травматичного характеру); пухлини; психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання наркотичних засобів, алкоголю; психопатії; захворювання з різко вираженими руховими порушеннями; загальні протипоказання для бальнео-грязелікування.

 

Лікування шлунково-кишкового тракту – органів травлення

 

Лікування захворювань шлунково-кишкового трактуСанаторій “Юрміно” пропонує ефективні методи позбавлення від хвороб шлунково-кишкового тракту. Частіше за все вони провокуються неправильним харчуванням, шкідливими звичками, особливостями психічного розвитку людини і деякими медикаментами. На жаль, сучасний ритм життя вносить свої не завжди приємні корективи в наш режим харчування. Грязі сакського озера показують вкрай високі результати при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

 

Показання для лікування органів травлення в санаторії: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; цукровий діабет (не інсулінозалежний); хронічні коліти, ентероколіти, запори; рубці і спайки після операцій на печінці та жовчному міхурі; хронічні гепатити, холецистити, перихолецистити; гастрити, спайкова хвороба, ожиріння.

 

Протипоказання для лікування органів травлення: гострий період хронічних захворювань, а також їх загострення; цукровий діабет 2-3 стадії; глаукома декомпенсована; яскраво виражений больовий синдром, гарячкові стани; гіпертонія II і III стадії; всі триместри вагітності; епілепсія, психози; туберкульоз, новоутворення (злоякісні і деякі доброякісні) і стани після їх видалення; тиреотоксикоз (виражений); нефрити, нефроз; постінфарктний і постінсультний стани; хвороби крові та кровотворних органів; кровоточить геморой.

 

Комплексне оздоровлення та профілактика організму

 

Комплексне оздоровлення та профілактика організмуЛюдина – це частинка природи, розвиток якої відбувається в єдиній гаммі природних біоритмів, а отже, вплив на наш організм природних субстратів у вигляді лікувальних грязей, ванн і душів не порушує хід природної еволюції, а навпаки, коригує параметри життєво важливих процесів в сторону їх нормалізації.

 

Програма інтенсивного комплексного оздоровлення та профілактики захворювань організму показана:

 • практично здоровим людям (від 18 до 45 років);
 • людям, у яких ще немає органічних змін в організмі, а тільки функціональні розлади з боку нервової, серцево-судинної, травної, сечовидільної, дихальної систем;
 • при частих ГРЗ, ГРВІ в анамнезі;
 • при частих стресових ситуаціях та алергічних проявах, наявності синдрому хронічної втоми, напружених умов праці, конфліктних ситуацій в сімейному житті.

 

Комплексне оздоровлення дітей та підлітків

 

Основні цілі лікування: стимуляція імунного статусу; нормалізація гормонального фону; поліпшення обміну речовин і метаболічних процесів для відновлення порушених функцій; нормалізація роботи органів травлення, вікових зросто-вагових показників; усунення больових синдромів; гармонізація розвитку дитячого організму в цілому. Курс лікування 14/21 день. На дітей необхідно мати довідки про щеплення та епідемічний стан.

 

Показання:

 • часто хворіючі діти (ГРВІ, хронічні бронхіти і захворювання верхніх дихальних шляхів; тонзиліт з частими загостреннями, лор-захворювання (риніти, синусити, ларингіти));
 • бронхіальна астма легкого та середнього ступеня тяжкості;
 • хронічні хвороби шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічні гастрити, холецистити, гепатити та панкреатити, дискінезії жовчовивідних шляхів, ентероколіти) і обміну речовин (ожиріння і спадкова гіперліпідемія, цукровий діабет, ферментопатія);
 • захворювання і наслідки травм опорно-рухової системи (порушення постави і плоскостопість, дисплазія тазостегнових суглобів, ревматичні і ревматоїдні захворювання суглобів і хребта; артропатія різного генезу);
 • захворювання нервової системи (моно- і поліневропатія, ВСД, психосоматичні розлади, астено-невротичні стани);
 • захворювання шкіри (нейродерміти, алергічні дерматити, екземи, псоріаз, грибкові ураження шкіри) і косметичні дефекти (рубці післяопікові та ін.).

 

Примітка. У санаторій приймаються діти і підлітки у віці від 5 до 16 років. Програма реалізується після первинного огляду лікарем, лікарем-стоматологом та іншими спеціалістами відповідно до призначення.

 

Протипоказання:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • соматичні захворювання, що вимагають стаціонарного лікування;
 • перенесені інфекційні захворювання до закінчення терміну ізоляції;
 • бацилоносійство (дифтерія, кишкові інфекції, синдром набутого імунодефіциту – СНІД);
 • всі заразні та паразитарні захворювання очей і шкіри;
 • злоякісні пухлини; злоякісна анемія, лейкемія; кахексія, амілоїдоз внутрішніх органів; активні форми туберкульозу легенів та інших органів;
 • патологічний розвиток особистості з вираженими порушеннями поведінки і соціальної адаптації, розумова відсталість.

 

Примітка: Дітей, які перенесли дифтерію і скарлатину, можна направляти в санаторій не раніше 4-5 місяців після виписки зі стаціонару при відсутності ускладнень.

 

Корисні посилання:

Загальні протипоказання до грязелікування

Детальна інформація про лікування в санаторії

Задати питання

Замовити лікувальну путівку

 

 

Лікування
5 (100%) 1 Голос[ов]