Бронювання та оплата

Кількість днів для лікувальної путівки визначає лікар чи це за бажанням клієнта?
Доброго дня! Отримала від вас рахунок-фактуру № ЮР 0000675 від 03.12.2010р., який був оплачений 12.11.2010р. Проте до сих пір не надійшла оплата до вашого рахунку (проблема в банку). Квитки на поїзд я вже придбала і планую приїхати до санаторію 06.11.2010р. Чи можу я оплатити путівку по приїзду?
Я хочу відправити свою маму з моїми чотирма дітьми в ваш санаторій на 15 днів. Скільки буде коштувати путівка і в якому місяці краще приїхати, щоб були вільні місця?
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можу я приїхати до вас на лікування (діагноз - безпліддя) без попереднього бронювання та оплатити все на місці? Планую приїхати до вас в червні. Які документи потрібно мати при собі? Дякую.
Вітаю! Ми з дочкою збираємося приїхати в ваш санаторій в кінці квітня - на початку травня. Не зовсім уявляю, як і коли краще забронювати путівки, і які будуть ціни на наступний рік. Підкажіть, будь ласка!
Хотілося б забронювати у Вас курсівку на період з 15.09 по 28.09. Як це можна зробити і скільки це буде коштувати в російських рублях?
Я збираюсь в лютому приїхати в ваш санаторій. Підкажіть, чи можу я оплатити путівку при заїзді, заздалегідь забронювавши її на сайті?
Вітаю! За яким номером телефону можно зв'язатися з вами і замовити путівки?

Розміщення в санаторії

На вашому сайті сказано, що час заселення - 14.00. Чи означає це, що нас не поселять в день приїзду, якщо наш поїзд прибуває о 17.00 за умови, що день приїзду - перший день оплаченої путівки?
Підкажіть, будь ласка, чому 1-кімнатний 2-місний напівлюкс дорожчий за 2-кімнатний 2-місний номер тієї ж категорії? І в чому відмінність люкса від напівлюкса?
Добрий день! Ми хочемо відпочивати вчотирьох - я, дві дочки та зять - і для цього нам ідеально підходить номер дуплекс напівлюкс. Скажіть, будь ласка, скільки буде коштувати розміщення на чотирьох в високий сезон і чи є гарантія отримання саме цього номера?
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи можливо приїхати до Вас сім'єю, що складається з двох дорослих і двох дітей (одній дитині - 2,5 р, другій - 10міс.). Діти часто хворіють на простудні захворювання і хотілося б трохи їх оздоровити. Чи приймаєте ви діток такого віку?
Чи можу я приїхати до вас на лікування в січні-лютому без попереднього бронювання і чи будуть в цей період вільні номери?
Підкажіть, чи обов'язково по приїзді до вас заповнювати курортну карту?
Скажіть, будь ласка, якщо я приїду до вас відпочивати, але путівку хочу без харчування і без лікування, чи можливий такий варіант? Який документ Ви зможете мені надати для підтвердження мого перебування в вашому санаторії?
Добрий день! У мене таке питання: ми з чоловіком збираємося відпочивати у вас з 2 вересня. Чоловікові потрібна лікувальна або SPA путівка. Я ж в даний момент вагітна, тобто всі ці процедури мені протипоказані. Скільки буде коштувати путівка для мене в 2-кімнатному напівлюксі?
Які документи мені знадобляться при поселенні?

Лікування

У мене варикозне розширення вен. Скажіть, чи показане мені лікування грязями при такому діагнозі?
Добрий день! Ми з чоловіком хочемо приїхати до вас в санаторій в березні. Скажіть, будь ласка, 8 березня у вас - робочий день? Чи проводиться лікування і заселення? Чи можливо в перший день приїзду почати лікування?
Добридень! Підкажіть, будь-ласка, чи можливе лікування безпліддя у вашому санаторії при постійному виникненні кіст яєчників?
Привіт! Ми з Петербурга. Дуже хотіли б приїхати з чоловіком в "Юрміно" саме на лікування сакськими грязями. Але мене налякали, що потрібно пройти в поліклініці по місцю проживання всіх лікарів, і взяти у терапевта спеціальну довідку-направлення. А можливо приїхати до вас без всіх цих обстежень?
Чи можливо зв'язатися по телефону безпосередньо з лікарем-гінекологом і задати йому питання з приводу лікування?
Чи можливе оформлення лікарняного листа на час проходження лікування в санаторії?
Чи показано грязелікування при ревматоїдному артриті під час прийому метіпреда 5мг та базисної терапії метотрексатом?
Добридень! Вже багато років я страждаю вагінальними виділеннями. Лікуюся періодично, але не отримую бажаного результату. То молочниця, то уреаплазма... а виділення не проходять. Порадьте, будь ласка, можливо варто пролікуватися грязями?

SPA-оздоровлення

Скажіть, скільки коштує одна процедура кріокапсули? І чи можливо замовляти процедури окремо?
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи працює басейн в SPA-центрі в літню пору, і чи входить його відвідування у вартість путівки?
Який процент заповнення готелю у вересні?
Я не зовсім зрозуміла: вказана вартість путівки включає в себе і проживання, і харчування, і spa-процедури на добу?

Відпочинок та дозвілля в санаторії

Ми хочемо приїхати в ваш санаторій після 11 жовтня. Як проводиться дозвілля на вашому курорті? Які розваги у вас є, окрім більярду? Чи поводятся танцювальні вечори?
Скажіть, будь ласка, коли працює ваш бассейн і на яких умовах?

Інші питання

Добридень! Не виходить підключитися до вашої веб-камери. Які необхідні налаштування в комп'ютері, щоб виконати підключення?
Добрий день! Я знімаю квартиру в Саках і хочу відвідувати вашого косметолога, spa-салон, басейн і тренажерний зал. Що для цього мені необхідно?
Доброго дня! Хотілося б пройти у вас лікування з приводу безпліддя (спайковий процес в малому тазу). Підкажіть, будь ласка, яка буде вартість лікувальної путівки в січні терміном на 21 день в стандартному номері? Також цікавить питання, чи є у вас в санаторії інтернет?
Привіт. Я з Алмати. Хотілося б відпочити та підлікуватися в вашому санаторії в грудні. У нас не скрізь можна поміняти тенге на гривні. Чи можна розплачуватися за додаткові процедури іноземною валютою?
Скажіть, будь ласка, якщо дорослому не потрібне лікування, чи можна оплатити путівку без нього, а дитині - з лікуванням?
Чи можна до вас приїхати зі своєю собачкою? І що потрібно мати, щоб мого чотириногого друга прийняли в готель?
Підкажіть, будь ласка, чи входить харчування в ціну лікувальної путівки?
ВІтаю! Скажіть, будь-ласка, чи надаються у Вас послуги сольових ванн по гінекології?
FAQ (допомога)
Оцените